POHODA
PRODICT
WINLEX
Download
Objednat

Ekonomický systém Pohoda

Pohoda je oblíbený účetní, ekonomický a informační systém pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Program umožňuje vést jednoduché i podvojné účetnictví a je připraven pro plátce i neplátce DPH. Program obsahuje obrovskou škálu nadstandardních funkcí a téměř 500 tiskových sestav, které ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastní firmě. 

Pohoda 2001 Lite jednoduché účetnictví
Pohoda 2001 Standard jednoduché účetnictví, sklady, mzdy
Pohoda 2001 Profi podvojné účetnictví
Pohoda 2001 Komplet podvojné a jednoduché úč., sklady, mzdy
Návrhář sestav komfortní editor tiskových sestav

V ceně nového produktu je zahrnut i Servis 2001

Pohoda 2001 Lite
Jednoduché účetnictví (peněžní deník, banka, pokladna, daňová přiznání, předkontace), nákup (vydané objednávky, přijaté faktury, přijaté zálohové faktury, ostatní závazky, příkazy k úhradě), odbyt (přijaté objednávky, vydané faktury, vydané zálohové faktury, ostatní pohledávky, prodejna), kniha jízd (vozidla, jízdy), majetek (investiční majetek, drobný majetek, leasingový majetek), obchodní adresář (adresář, obce a PSČ, komunikační funkce) a další funkce (přístupová práva, cizí měny, homebanking, podpora externích zařízení, importy a exporty, tisk, zálohování...).

Pohoda 2001 Standard
Tato varianta je určena k vedení jednoduchého účetnictví, skladového hospodářství a mezd do 25 zaměstnanců. Obsahuje vše co Lite a navíc sklady (sklady, členění skladů, prodejní ceny, cenové skupiny, zásoby, pohyby, příjemky, výdejky, výroba a převod) a mzdy (personalistika, mzdy, pojišťovny, penzijní fondy). Agendy nabídek nákup a odbyt jsou provázány na sklady v reálném čase. Navíc obsahuje nadstandardní funkce související se skladovým hospodářstvím - internetové obchody, čárové kódy a mobilní fakturaci. 

Pohoda 2001 Profi
Podvojné účetnictví (účtová osnova, účetní deník, banka, pokladna, daňová přiznání, saldo, analýzy, předkontace), nákup (vydané objednávky, přijaté faktury, přijaté zálohové faktury, ostatní závazky, příkazy k úhradě), odbyt (přijaté objednávky, vydané faktury, vydané zálohové faktury, ostatní pohledávky, prodejna), kniha jízd (vozidla, jízdy), majetek (investiční majetek, drobný majetek, leasingový majetek), obchodní adresář (adresář, obce a PSČ, komunikační funkce) a další funkce (přístupová práva, cizí měny, homebanking, podpora externích zařízení, importy a exporty, tisk, zálohování...).

Pohoda 2001 Komplet
Kompletní verze umožňuje vést podvojné účetnictví i jednoduché účetnictví. Obsahuje vše co Profi a navíc sklady (sklady, členění skladů, prodejní ceny, cenové skupiny, zásoby, pohyby, příjemky, výdejky, výroba a převod) a mzdy (personalistika, mzdy, pojišťovny, penzijní fondy). Agendy nabídek nákup a odbyt jsou provázány na sklady v reálném čase. Navíc obsahuje nadstandardní funkce související se skladovým hospodářstvím - internetové obchody, čárové kódy a mobilní fakturaci. K této variantě lze dokoupit modul Sklady A pro účtování skladů metodou A. 
Pohoda Komplet umožňuje vést neomezený počet jednoduchých i podvojných účetnictví současně, což ji činí ideálním systémem nejen pro účetní firmy, ale i pro podnikatele, kteří mají více firem, nebo pro podnikatelské rodiny, které vedou na jednom počítači účetnictví všech svých členů a společností.

Návrhář sestav
Chcete upravovat tiskové výstupy dle svých požadavků? Máte jiné představy o designu sestav?  Potřebujete přidat cizojazyčné verze vystavených dokladů? Právě k tomu slouží Návrhář sestav, který umožňuje měnit design, upravovat výpočty, doplňovat sestavy o nové výsledky a grafy. Návrhář sestav je profesionální nástroj pro úpravu sestav, který přijde vhod každému uživateli.


Systémové požadavky
Požadavky na systém do značné míry vycházejí z požadavků na provoz operačního systému Windows. Doporučujeme počítač s těmito parametry:
Počítač. Pentium 100 nebo lepší, 64MB RAM, MS Windows 95/98 nebo vyšší.
UPS. Počítač doporučujeme napájet ze záložního zdroje UPS, aby při výpadku proudu nedošlo ke ztrátě nebo porušení dat.
Monitor. Minimálně 15“ v rozlišení 800x600. Z hlediska ergonomie práce doporučujeme 15“ displej nebo 17“ monitor.
Tiskárna. Laserová tiskárna, např. HP6L. Jehličková tiskárna je nevhodná. Pro rychlý tisk paragonů lze použít pokladní tiskárnu.

Proč tolik paměti?
Potřebná velikost paměti je závislá na použitém operačním systému počítače. Na počítačích s operačním systémem Windows 95/98 je třeba alespoň 32MB RAM, doporučujeme 64MB. Na počítačích s Windows 2000 nebo Windows NT je minimum 64MB RAM, doporučujeme však 128MB. 
Minimální paměť umožní chod programu za předpokladu, že nebudou spuštěny žádné jiné aplikace, což je v praxi těžko dosažitelné. 
Doporučená paměť umožní bezproblémovou práci i při dalších současně spuštěných programech. Mít současně spuštěný textový editor, klienta elektronické pošty či jiný kancelářský software je zcela běžné.

 

Nahoru
    
© 2000
STORMWARE